Jdi na obsah Jdi na menu
 


TVprogram


Tv+ Vysílání od 1.září 2010

Pondělí - Pátek

6.00 Scooby-Doo

6.35 Zprávy

6.45 Sport, Počasí

7.00 Zprávy

7.10 Sport, Počasí

7.25 Dopravní INFO

7.30 Ráno+

8.45 Krimi Zprávy

9.00 Cesta Vzhůru

  1. 00 Lovci Pokladů

  2. 00 Adamsova Rodina

  3. 00 Zprávy

12.15 Sport, Počasí

  1. 00 Gilmorova Děvčata

  2. 00 Komisařka

  3. 00 Muži na stromech

  4. 00 Zoufalé manželky

  5. 00 902 10

  6. 00 Dva a půl chlapa

  7. 00 Zprávy+

  1. 30 Sport+,Počasí

18.45 Kriminální Zprávy+

19.00 Krátké Zprávy

19.05 Dopravní INFO

19.15 Chcete být Milionářem?

  1. 45 Extra

 

 

Večer+

Pondělí- 20:00 Vzpomínka

21:05 Extra:Magazín

22:00 Plastická chirurgie s.r.o.

22:55 Ztraceni

23:50 Horor Týdne

02:45 Gurmáni na cestách

03:45 Proud v čase

04:45 +Shop

 

 

Úterý- 20:00 Nemocnice – Zábřeh

21:15 Vaříme s celebritami

22:00 Hvězda:...

22:45 Pohotovost

23:35 Koktejl párty

00:00 Zprávy

00:05 Sport, Počasí

00:15 Film

02:00 Síla lásky I,II,III

05:00 EZO.Tv

 

Středa- 20:00 Zoufalé manželky „Po česku“

21:00 Proud v čase – Nová generace

21:50 Místo činu

23:00 Kriminálka New York

00:05 Odsouzené

01:00 Mafstori

02:00 Dotazy a Informace

04:15 EZO.Tv

05:00 +Shop

 

 

Čtvrtek- 20:00 Nemocnice – Zábřeh

21:15 Sedum divů kuchyně

22:00 Kriminálka Los Angels

22:45 Vůně kuchyně

23:35 Koktejl párty

00:00 Zprávy

00:05 Sport, Počasí

00:15 Film

02:00 Replízy pořadů

05:00 EZO.Tv

 

 

Pátek- 20:00 Válečná Dramata

21:50 Shou Haliny Pawlovské

22:20 Film

00:20 Vaříme s Marry

01:00 Horor

03:00 Odsouzené

04:00 Odsouzené

05:00 Odsouzené

 

 

Sobot s TV+

6:00 Království Surikat

6:30 Rychlá Rota

6:45 Mišák Stuart Litl 3

7:00 Scooby – Doo a Betmen

7:45 Alf se vrací

8:30 Film

10:30 Dotazy a Informace

11:00 Svět módy

11:45 Film

13:45 Film

15:45 Mistři kuchyně

16:30 Můj přítel Monk

17:30 Profesionálové I,II

18:30 Reflex

19:00 Sobotní Zprávy+

19:15 Sport, Počasí

19:25 Kriminální Zprávy+

19:30 Extra VÍKEND

19:55 Počasí

20:00 Let´s Dance

21:45 Film

00:00 Horor

02:25 Profesionálové

03:00 Profesionálové

03:35 Profesionálové

04:10 EZO.Tv

 

 

Neděle

6:00 Dětské Ráno

9:25 F.B.I.

10:25 Pohotovost

11:25 Zahrádka slavných

12:00 Elisa z Rivombrósy

13:25 Soudní síň

14:20 Smetánka

14:40 Kriminálka New York

15:30 Pálí vám to?

16:30 Film

18:15 Vaření s Tv+

18:45 Krimi Zprávy

18:55 Počasí

19:00 Zprávy

19:30 Sport

19:40 Dopravní INFO

19:45 Na střeše

20:00 Clevr

21:35 Extra:Týden

22:35 Kivadlo:Marthy Issové

23:00 Divadlo s.r.o.

01:00 Soudní síň I,II,III,IV,V

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 10055
Měsíc: 84
Den: 7